Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrtící diagnóza ho nezastavila: Brankář Ottawy zachytal dokonale, přitom mu doma bojuje manželka s rakovinou!

Craigova manželka nyní bojuje s rakovinou.
Zdroj: Twitter.com
V NHL se momentálně píše dojemný příběh. Brankáři Andersonovi onemocněla manželka rakovinou. On ale i přesto v NHL září a drží svoji Ottawu nad vodou!

Craig Anderson (25) je momentálně nejvíce skloňovaným jménem v NHL. Za poslední týden vychytal Ottawě dvě nuly a předvádí skutečně brilantní výkony. To by samo o sobě stačilo, ovšem není to ten hlavní důvod.

Pětadvacetiletý Američan se totiž před pár dny dozvěděl informaci, která mu otočila život o 180 stupňů. Jeho ženě Nicholle diagnostikovali rakovinu. Craig samozřejmě okamžitě odcestoval domů, aby jí mohl být nablízko.

Senators se ale zranil druhý brankář a nastal problém. Ten nakonec vyřešila manželka Andersona, která ho poslala chytat s tím, že ho tým nyní potřebuje. Její léčba je v současnosti na samotném začátku.

Pro gólmana sice bylo obrovsky složité nemyslet na svou ženu, ale nejspíše to alespoň z části dokázal. Jeho výkon proti Edmontonu byl totiž dokonalý. Vychytal všech 37 střel soupeře a hodně mužstvu pomohl.

Pod jeho maskou byly po zápase slzy, což je pochopitelné. Někdy holt i profesionální sport musí jít stranou. Život se totiž tvoří někde naprosto jinde…

Související články

Další články