Eva vždy říkala, že rakovina není žádná legrace. Ale že je potřeba bojovat do konce a s úsměvem na rtech si užívat každičký okamžik, který nám král času dopřeje. Byla velmi ráda, že měla po svém boku milujícího přítele Václava. Ten nabízel i alternativní způsoby, jak zákeřnou nemoc porazit.

„Všechny alternativní věci mi do života přinesl přítel, který je skutečně zázračný. Člověk ocení, když se má o koho opřít. Přišel s alternativami. Něco jsme zkusili, ale netroufám si to doporučit. Je to určitá míra víry a lidské síly, která to chce. Když se to střetne, může to být prospěšné. Cokoliv, co člověku dodá naději, je třeba zkusit,“ uvedla pro web pluska.sk Eva. Tehdy věřila, že by nad nemocí mohla zvítězit.

Evě bylo líto, že po pracovní stránce se už nemůže starat o Daru Rolins. Doporučila jí služby jiného manažera. Ale obě ženy zůstaly kamarádkami. „Teď už nepracuji vůbec. S Darou se však vídáme často, jako kámošky. Řekneme si, co se děje v práci nebo tak, ale úplně mě jako by chrání. Dara je v dobrých manažerský rukách. Mám nyní klid,“ uvedla smířeně Eva.

Když se jí ale slovenští novináři zeptali na budoucí plány a sny, znejistěla. „Upřímně, velmi daleko se nekoukám. Moje vize je taková, abychom měly pěkné léto. Vezmu si Darininu dceru Lauru do Špindlerova Mlýna, kde mám byt. S Darou jsme dospělé a přátelství je už navždy, nemusíme se vídat každý den, ale naše dcery jsou skutečně jako sestry. Chci, aby byly spolu i přes prázdniny. To jsou moje plány,“ uvedla pro portál pluska.sk.

Eva byla ráda, že její dcera vyrůstá po boku dobré kamarádky. Mámy se respektovaly a jejich dcery byly jako sestry. Nyní moudrost její dceři bude předávat i teta Dara (43)…