Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Smrti Norberta Lichého předcházela série varování: Několikrát zkolaboval na natáčení

Norbert Lichý byl oblíbeným hercem.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
NEMOC

Sympaticky působící hřmotný herec Norbert Lichý bohužel už není mezi námi. Podle všeho byl nalezen doma mrtvý po zástavě srdce. Jeho úmrtí v pouhých 59 letech potvrdila rodina. Jak se ale redakci eXtra.cz podařilo zjistit, v poslední době bylo zdravotních varování hned několik. Není divu, měl katastrofální životosprávu.

Norbert Lichý: Oddával se neřestem

Norbert Lichý byl opravdu svéráz. Úsměvem, veselostí i myšlením těžký sympaťák, nicméně už od pohledu nevypadal vůbec zdravě. Není divu. Podle přátel doslova „kouřil jako fabrika“, jednu za druhou, k tomu opravdu rád jedl, takže ani mimořádně silná nadváha (morbidní obezita) není žádným překvapením. A ve všech svých neřestech se navíc odmítl omezovat.

Všichni ho měli rádi, a proto o něj měli obavy. Jeho životospráva byla katastrofální.

Však také kolegy několikrát vyděsil přímo na place.


Kolegové: Kolaboval při natáčení

Redakci eXtra.cz to potvrdili například členové štábů TV Prima, kde naposledy Lichý vystupoval v seriálech Eliška a Damián a Slunečná.

„Bert na tom opravdu nebyl dobře. Několikrát nám tu zkolaboval na natáčení. Věděli jsme, že to není dobré,“ tvrdí redakci spolehlivé zdroje s tím, že se přitom nevyhýbal ani vyšším dávkám alkoholu.

„On moc dobře věděl, že si zahrává. Ale puzení po dobrotách a cigaretkách bylo silnější,“ smutní nyní kolegové a spolupracovníci zesnulého herce, který zářil například i v seriálu Volha.

O Norbertu Lichém web ČSFD.cz uvádí, že mezi jeho vyhledávané pochoutky patřily rajská, uherák nebo šunka.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy