Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Smrtelná nehoda na Strakonické: Policie zveřejnila video řidičů, kteří si tragédii natáčeli

Nehoda na Strakonické: Policie zveřejnila video řidičů, kteří místo natáčeli
Zdroj: POLICIE ČR
video

Dva muži dnes dopoledne zemřeli a dvě ženy se zranily při nehodě osobního auta na výjezdu z Prahy k dálnici D4 poblíž dostihového závodiště ve Velké Chuchli. Řidič vyjel mimo silnici. Vyplývá to z informací policejního mluvčího Jana Rybanského a Twitteru pražské zdravotnické záchranné služby. Čtyři řidiči si natáčeli místo smrtelné nehody. Policie uložila řidičům pokuty a následně zveřejnila záběry řidičů, kteří si místo natáčeli. 

Záchranná služba k nehodě ve Strakonické ulici vyslala lékařský vůz, dvě sanitky a také vrtulník.

Dva zraněné muže záchranáři resuscitovali, ženy byly po nehodě při vědomí a utrpěly středně závažná poranění, uvedla záchranná služba na Twitteru.

"O život obou mužů jsme bojovali více než půl hodiny. Následkem nehody utrpěli velmi vážná poranění, proto se nám bohužel boj vyhrát nepodařilo...," doplnila.

Dvě ženy ve věku 58 a 79 let záchranáři převezli do Fakultní nemocnice v Motole. "Obě měly pohmožděný hrudník, starší navíc úraz zápěstí," napsali.

Auto podle fotografie z místa nehody, kterou zveřejnili, zřejmě narazilo do stromu.

Policie zveřejnila záběry řidičů, jak si natáčejí tragickou nehodu

Hlášení o nehodě policie dostala kolem 09:50. Řidič z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci a havaroval, řekl Rybanský.

Průjezdný podle něj zůstal levý jízdní pruh. Čtyřem řidičům, kteří kolem místa nehody projížděli a natáčeli si při tom její následky na mobilní telefon, policie uložila pokutu.

"Je nám líto dalších zmařených lidských životů na silnici! Líto nám ale není řidičů, kteří si nehodu natáčeli na telefony. Na místě jsme jim dali čtyři pokuty za čtyři tisíce," napsala policie na Twitteru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy