Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Smrtelná nehoda na lyžáku: Dívka při sáňkování narazila do stromu, nepřežila!

Noční legrace měla tragický konec.
Zdroj: Profimedia, reprofoto: TV Markíza
Měla to být obyčejná zábava, zpestření lyžařského zájezdu. Jenomže pro jednu z dívek (12, 13 let) se stala osudnou. Obě děvčata si vyrazila zasáňkovat na neosvětlený lyžařský svah. Bohužel narazily do stromu a pro jednu z nich byla tato nehoda osudná. Nehoda se odehrála ve slovenském lyžařském středisku Krompachy.

Na místě nehody se jako první objevili hasiči, kteří začali s oživováním. Pak se dostavili záchranáři a po komplikované akci převezli nakonec obě dívky do nemocnice.

„Dostali se na strmou část sjezdovky, po které se spustily na sněhových kluzácích. V důsledku rychlé jízdy nedokázaly kluzák ovládnout a narazily do stromů a skal vedle sjezdovky,“ řekl slovenské televizi Markíza policejní mluvčí Alexander Szab.

Nakonec dvanáctiletou dívku musela odvézt do nemocnice helikoptéra. Dívka měla bohužel tak závažná zranění hlavy, že jim podlehla už během letu.

Druhá dívka (13) nehodu přežila, ale utrpěla zlomeniny dolních i horních končetin.

Případ nyní vyšetřuje policie. Dívky totiž v tu dobu byly na lyžařském zájezdu a zjišťuje se, jak je možné, že se bez dozoru vůbec dostaly na sjezdovku.

Související články

Další články