Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Smrtelná nehoda na Kutnohorsku: Zemřeli tři lidé, dítě se vážně zranilo

Tragédie
Při páteční srážce cisterny se dvěma osobními auty zemřeli tři lidé. Tragédie se stala poblíž Drobovic na Kutnohorsku. Řidiče cisterny a malé dítě převezla s vážnými zraněními záchranka do nemocnice.

V pátek odpoledne se na Kutnohorsku stala velká tragédie. Hromadná nehoda dvou osobních aut a cisterny si vyžádala tři lidské životy. Řidič cisterny a dítě z jednoho z vozů vyvázli s vážnými zraněními, museli být převezeni do nemocnice k dalšímu ošetření.

Na místě zasahovali kromě záchranářů také policisté a hasiči. „Tři lidé utrpěli zranění neslučitelná se životem. Jedno dítě utrpělo středně těžká poranění a po nezbytném ošetření bylo převezeno do nemocnice. Vážné zranění utrpěl také řidič cisterny, kterého záchranáři po ošetření převezli do nemocnice vrtulníkem,“ řekla webu novinky.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Kromě dítěte a řidiče cisterny se zranili čtyři další lidé. Tři zemřelí jeli v jednom autě, o život v něm přišla celá rodina. Silnice I/38 je uzavřená, po skončení záchranných prací začnou kriminalisté vyšetřováním.

Mohlo by vás zajímat

Další články