Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smrtelná nehoda na Karvinsku: Z auta vyletěl motor a tachometr se zastavil na 250 km/h!

Řidič byl na místě mrtvý.
Zdroj: PČR
Ve čtvrtek ráno se stala v Orlové na Karvinsku tragická nehoda. Muž v BMW vylétl ze silnice, narazil do sloupu elektrického vedení a zůstal zaklíněn ve zdemolovaném voze. Tachometr se zastavil na 250 km/h. Muž byl na místě mrtvý.

Při tragické nehodě ve čtvrtek ráno zemřel v Orlové na Karvinsku neznámý muž. Se svým BMW kolem 7. hodiny ranní vylétl ze silnice a narazil do sloupu elektrického vedení. Náraz to byl tak silný, že z auta vylétl motor. Tachometr se zastavil na 250 km/h. Několik částí vozu se rozlétlo po okolí.

Řidič byl na místě mrtvý. Policisté pracují i s verzí, že mohl spáchat sebevraždu. Vraku si všiml v křoví jiný řidič a zavolal policii. „Musel letět, podívejte se, v jaké výšce jsou poškozeny ty stromy,“ ukázal podle portálu iDnes.cz jeden z dělníků, který pomáhal s odklízením následků nehody. Jestli rychlost na tachometru odpovídá skutečné rychlosti, ukáže až vyšetřování.

Související články

Další články