Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smrt za smrt: Brácha i kamarádi chtějí krk Davida (25), který jim ubodal Vendulu (†28)

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Prahnou po pomstě
David F. (25) přišel v úterý do bytu své expřítelkyně Venduly P. (†28), kde ji ubodal k smrti. Téhož dne se k hrůznému činu přiznal na policii a v případě odsouzení může jít až na 18 let za mříže. Pozůstalí ale chtějí smrt za smrt. Bratr zavražděné ženy poslal dost jasný vzkaz!

Pozůstalí jsou v šoku z vraždy mladé maminky Venduly P. z České Lípy. O život ji připravil expřítel David F. (25), jak se sám přiznal na policii, ubodal ji kvůli osobním sporům.

"Proč? Celej svět je zk-rvenej," napsal bratr zavražděné Tomáš v úterý na Facebook. "My toho srá-e s tátou dostaneme a taky ho ubodáme, to ti slibuji. Až bude soud, tak ho tam zabiju," dodal později.

Jasný vzkaz vystavil Tomáš i na profilu obviněného Davida: "Ty mršino jedna zaj-baná, ty se zab, ti říkám. Proklínám tě a chcípni!" Ostrými slovy nešetřila ani kamarádka Venduly. "Ty m-dko, měla jsem tě už dávno sejmout," napsala k jedné z jeho fotografií.

Nebylo to prý poprvé

Mluví se o tom, že David měl Vendulu už před vraždou týrat. Údajně na něj v minulosti volala policii kvůli napadení nožem.

"Vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Libereckého kraje ho v úterý 5. listopadu obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za který mu hrozí trest odnětí svobody od deseti do osmnácti let. Poté, co ho vyšetřovatel vyslechl jako obviněného, podal krajskému státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Důvodem byly především obavy z toho, že by se na svobodě trestnímu stíhání nebo vysokému trestu snažil vyhnout," uvedla k případu mluvčí českolipských policistů Ivana Baláková.

Související články

Další články