Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smrt ve vzduchu? Pilot aerolinky EasyJet vyhrožoval, že spáchá sebevraždu

Zdroj: Profimedia.cz
SEBEVRAŽDA
Pro pilota společnosti EasyJet má výhrůžka sebevraždou hodně nepříjemnou dohru. Poté, co přes známou aplikaci svým kamarádům napsal, že je jeho život hrozný už od narození a zabije se, jeho zaměstnavatel mu okamžitě zakázal létání.

"Asi se zabiju," napsal pilot britské společnosti EasyJet přes WhatsApp svým přátelům. "Myslel jsem si, že potkávám lidi, navazuji přátelství s kolegy… můj život je nanic už od narození," stálo v soukromých zprávách, uvedl portál TN.cz.

EasyJet proto muži zakázal létání. Do práce se bude moci vrátit až po podstoupení psychologické léčby. "Můžeme potvrdit, že byl náš pilot postaven mimo službu. Probíhá také vyšetřování. Po celou dobu mu poskytneme naši podporu," uvedl mluvčí EasyJetu pro deník The Sun.

Není jasné, zda se pilot rozhodl spáchat sebevraždu během letu a jak moc vážně ji ve skutečnosti myslel. "Bezpečnost našich cestujících a posádky je nejvyšší prioritou letecké společnosti… Vždy podnikáme kroky, abychom zajistili, že piloti EasyJetu budou plně připraveni k provozu," doplnil mluvčí.

Související články

Další články