Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Smrt v Prostřenu! Kristýna milovala vaření a rychlou jízdu. Zabila se na Plzeňsku!

Kristýna v Prostřenu přiznala, že miluje rychlou jízdu.
Zdroj: Facebook.com
EXKLUZIVNĚ: Tuhle holku z Prostřena si všichni pamatujeme. Přiznala, že kromě vaření má ještě jednu vášeň - rychlou jízdu. Bohužel Kristýna svůj koníček nedokázala ukočírovat a zabila se v autě. Podle policistů jela moc rychle.

„Miluji rychlá auta, tuning a závodění,“ to o sobě Kristýna vždy tvrdila. A také hodně milovala zvířata. Bohužel první záliba ji stála život.

Podle informací eXtra.cz se hvězda pořadu Prostřeno zabila na silnici mezi Starým Plzencem a Koterovem.

Kristýna milovala svůj Seat Cordobu. Její Facebook je plný fotek z rychlé jízdy.

Jenže o víkendu Kristýna své vozidlo nezvládla. Auto vyletělo ze silnice, přeletělo louku a dopadlo do křoví.

Na místě ji záchranáři zkusili resuscitovat, ale už bylo bohužel pozdě. Podle informací eXtra.cz Kristýna auto zakoupila na začátku tohoto roku.

„Její největší láskou byla rychlá auta. Milovala své auto a to se jí stalo i posledním, co ve svém životě viděla. A proto prosím lidi, jezděte opatrně, může se vám v autě stát opravdu cokoliv a bohužel někdy s tím ani ten nejlepší řidič neudělá vůbec nic. Opět jsme na silnici ztratili mladou duši, super kamarádku i dobrou řidičku. Ona zemřela při tom, co nejvíce milovala,“ napsala na Facebook její zdrcená kamarádka.

Související články

Další články