Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Smrt v přímém přenosu: Zpěvák (†29) se natáčel v autě na sociální sítě, smetl ho vlak

Smrt v přímém přenosu: Zpěvák (†29) se natáčel v autě na sociální sítě, smetl ho vlak
Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
smrt online
Devětadvacetiletý rumunský zpěvák Tavy Pustiu seděl v autě na místě spolujezdce a zaplatil za to svým mladým životem. Jeho čtyřiadvacetiletá manželka řídila vozidlo a v inkriminovanou chvíli na vlakovém přejezdu přehlédla projíždějící vlak, který jejich auto smetl. Zatímco mladík na místě svým zraněním podlehl, jeho žena v nemocnici bojuje o život. Tavy Pustiu se navíc v osudnou chvíli natáčel na sociální sítě a nevědomky tak zaznamenal svoji smrt v přímém přenosu.

Mladý rumunský zpěvák Tavy Pustiu seděl v autě, které řídila jeho manželka, na místě spolujezdce a během jízdy se natáčel na sociální sítě. Na videu je patrné, že dívka, která přijíždí k vlakovému přejezdu, se nejdříve rozhlédne doleva a doprava a následně se s autem z nevysvětlitelných důvodu rozjede.

Zpěvákova manželka patrně vlak nepochopitelně přehlédla a vjela mu přímo pod kola. Na záběrech jsou zachyceny Tavyho poslední okamžiky, kdy sekundy před srážkou stihne jen vyděšeně zakřičet a poté následuje náraz.

Vlak auto doslova smetl. Hasiči a záchranáři museli vozu uříznout střechu, aby dvojici vyprostili. Rumunský zpěvák bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zahynul. Jeho žena v nemocnici bojuje s těžkými zraněními o život.

"Po srážce vlaku a osobního automobilu na přejezdu na místě zemřel devětadvacetiletý muž. Čtyřiadvacetiletá žena, která auto řídila, byla zraněna," uvedla v prohlášení rumunská policie. Na videu se můžete podívat na poslední děsivé momenty před srážkou auta s vlakem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy