Arslan Valejev (31) prosil své fanoušky, aby zavolali jeho bývalé ženě Jekatěrině Pjatyzčinové během toho, co viditelně bojoval s jedem na kameře. V šílených záběrech se Arslan svěřuje s bolestí, kterou právě zažívá. Jak s tou fyzickou v důsledku uštknutí, tak s tou psychickou, protože se s ním rozvedla manželka. Informoval o tom portál The Sun.

Had na záběrech vůbec není vidět. Bývalý zaměstnanec zoo však na kameru ukázal ono uštknutí na své ruce. Ke konci nahrávky se mu záhadným způsobem povedlo vyvrávorat ze židle a zamířit směrem do koupelny. Několik momentů nato však zemřel.

„Pokud umřu, tak prostě umřu. Zůstanu s vámi tady ještě chviličku, jen pro jistotu. Na mém telefonu je napsaná zpráva pro Káťu…“ Zrychloval se mu dech a jeho oči se začaly podivně kroutit a bylo vidět, že jeho svaly už se vůbec nehýbou. „Řekněte Kátě, že ji moc miluju. Sakra jak… mějte se všichni… nedokážu uvěřit, že se mi tohle děje.“

Poté začal Arslan Valejev předčítat číslo na jeho bývalou manželku. „Už umírám. Sbohem. Moc rád bych ještě viděl Káťu. Sakra, hrozně se třesu.“

On a Káťa byli známí díky svému youtubovému kanálu BobCat TV (o kočkách) a Exotarium (o hadech) s několika stovkami tisíc odběratelů.