Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrt v přímém přenosu: Dívky na Mostecku se natáčely při divoké a rychlé jízdě! Nabouraly a jedna z nich zemřela

Děsivé video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Stále zrychlují a vůz dosahuje rychlosti 140 km/h. Poté najedou na patník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Jedna z dívek nehodu nepřežila. Celé děsivé video se objevilo na Facebooku.

Na podobné šílené kousky jsme zatím byli zvyklí jenom ze zahraničí, ale bohužel takové video se objevilo i u nás. Dívky pocházejí podle Týdeníku policie z Ústeckého kraje. Jely v autě a vše vysílaly živě na Facebook.

Nejdříve si zpívaly a poté řidička začala nebezpečně nabírat rychlost. „Samý zákazy, neřeším zákazy,“ říká a místo řízení se věnuje mobilu. Spolujezdkyně sleduje, kolik lidí je sleduje, a pořád se natáčí. Jenomže o pár minut později končí legrace a dívka křičí „hej, kolik jedeš? ty p*čo, ty p*čo…“ a video končí nehodou. Je vidět, že auto se převrátí a mobil dotyčné vypadl z ruky. Následuje jenom děsivé ticho.

Dívky podle informací Blesk.cz najely do patníku. Náraz vůz odmrštil do protihlukové stěny u autobusové zastávky u Obrnic na Mostecku. Auto se otočilo o 180 stupňů a obě dívky zůstaly uvnitř zraněny a uvězněny. Jako první se je pokoušeli dostat ven svědci a nakonec zasahovaly záchranné složky.

Jednu z dívek musel transportovat do nemocnice vrtulník. I přes snahy lékařů zraněním podlehla. Druhá je stále v nemocnici a podle policie je její stav také velmi vážný. Podle Blesku ale otec druhé dívky tvrdí, že zranění nejsou tak vážná a ona bude v neděli propuštěna z nemocnice.

Související články

Další články