Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Smrt v posteli: Bývalého fotbalového rozhodčího uškrtil milenec Walda při souloži

Zdroj: profimedia.cz
Vražda

Německou fotbalovou scénou otřásá skandální vražda bývalého rozhodčího. 56letého sudího se zkušenostmi z bundesligy údajně uškrtil při sexu jeho milenec. Jak píše německý deník Heute, 22letý Waldemar S. svou oběť zároveň okradl.

Šestapadesátiletý sudí byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Chemnitz už v lednu. Otřesné detaily vraždy se ale dostaly na veřejnost až s nedávným začátkem soudního procesu. Obžalovaným je 22letý rodák z Kazachstánu Waldemar S., který měl bývalého rozhodčího uškrtit při sexu.

"Obžalovaný a jeho budoucí oběť se telefonicky domluvili, že se 25. ledna 2021 setkají v bytě oběti za účelem sexuálního kontaktu. Obžalovaný škrtil pana (...) opaskem od županu, dokud oběť nejevila žádné známky života," uvedl podle deníku Heute státní zástupce Stephan Butzkies.

Waldemar S. měl zároveň podle obžaloby své oběti odcizit iPhone, kreditní karty a blíže nespecifikovanou hotovost.

Svou orientaci tajil

Zavražděný muž, který jako čárový rozhodčí pomáhal řídit v 90. letech utkání bundesligy a 2. ligy, byl do roku 2017 ženatý se ženou. Svou sexuální orientaci tajil i po rozvodu. Nic netušil ani kamarád oběti Dietmar Neubart. "Je možné, že svou orientaci objevil, až když se rozvedl se svou ženou. Nikdo z jeho okolí o jeho sklonech nic netušil," uvedl Neubart pro německý deník Bild.

Související články

Další články