Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Smrt v pátek 13. v Humpolci: Vraždu oblíbené servírky spojují zděšení místní s ubytovnou

Smrt v pátek 13. v Humpolci: Vraždu oblíbené servírky spojují zděšení místní s ubytovnou
Zdroj:
tragédie
V pátek brzy ráno našli zaměstnanci restaurace v podniku bezvládné tělo ženy. Podle místních se jednalo o velmi oblíbenou postarší servírku. Humpolcem nyní obchází strach, zrušili koncert na náměstí a místní jsou přesvědčeni, že má vražda spojitost s nedalekou ubytovnou.

Ubodanou ženu našli údajně zaměstnanci restaurace, kteří přišli do práce. Podle místních měla ubodaná servírka bodná poranění v oblasti břicha a byla nahá. Tyto informace ovšem policie zatím nepotvrdila. Po pachateli intenzivně pátrá.

K tragédii došlo v místní populární hospůdce v ulici Na Kasárnách a obětí je místní oblíbená postarší servírka a podle TN.cz spolumajitelka podniku. Před smrtí byla prý znásilněna. „Byla to úžasná ženská, vždy s úsměvem na tváři. Pevně věřím, že pachatele brzy dopadnou,“ napsala na Facebooku Kateřina. "Moje sousedka, nejhodnější ženská, chyťte toho sráče!!!!!!" doplnila Veronika.

Ulice byla celé dopoledne uzavřena. Kromě restaurace se v ní nacházejí dvě ubytovny pro zejména zahraniční pracovníky. A právě s ubytovnou si mnozí místní celou tragédii spojují. Prý se tam neustále dějí nějaké nepravosti, všelijaké opilecké bitky a podobně. Obyvatelé se v Humpolci přestávají cítit bezpečně a dokonce zrušili plánovaný koncert na náměstí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy