Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt v Jiříkově u Rumburku: Auto se omotalo kolem sloupu, dva mladí lidé nepřežili

Smrt v Jiříkově u Rumburku: Auto se omotalo kolem sloupu, dva mladí lidé nepřežili
Zdroj: SDH Rumburk
+ Další fotografie
dopravní nehoda
Ve středu ráno zahynuli v Jiříkově u Rumburku dva mladí lidé. Osobní automobil, ve kterém seděli, narazil do sloupu elektrického vedení. Řidiče a spolujezdce se ze zdemolovaného auta snažily vytáhnout záchranné jednotky. Na to už ale bylo pozdě. Policie případ nadále prošetřuje.

Dopravní nehoda se odehrála na křižovatce s Teplickou ulicí. Osobní automobil se po nárazu do sloupu elektrického vedení kolem něj omotal. "Bohužel v ranních hodinách došlo k tragické dopravní nehodě. Dva lidé se velmi těžce zranili, přes veškeré úsilí hasičů a záchranné služby na místě zemřeli," vyjádřil se pro TN.cz mluvčí záchranné služby Prokop Voleník.

"Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vozidlo se doslova omotalo kolem sloupu elektrického vedení a hrozil i pád sloupu," informoval SDH Rumburk. Na místo dorazila záchranná služba z Rumburku, hasiči ze Šluknova i Varnsdorfu se speciálním vozem Unimog a letecká záchranná služba.

Všechny jednotky se snažily vyprostit dvě osoby, které v autě seděly. To se hasičům nakonec podařilo. Vyproštění však utrpěli příliš vážná zranění a na místě zemřeli. Příčinu tragické nehody policie zatím stále vyšetřuje.

Související články

Další články