Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Smrt v hlubinách: V přehradě objevili tělo Natálie, na noze měla připevněné závaží

Smrt v hlubinách: V přehradě objevili tělo Natálie, na noze měla připevněné závaží
Zdroj: Profimedia
Sebevražda

Tragický konec mělo pátrání po šestadvacetileté Natálii ze Slovenska. Její bezvládné tělo bylo v pátek objeveno na hladině vodní nádrže Domaša. Podle policistů spáchala sebevraždu, čemuž odpovídá i závaží, které si připevnila na nohu.


Po Natálii Verčimákové se slehla zem 4. srpna. Naposledy byla spatřena, jak vesluje po vodní nádrži Domaša v malém nafukovacím člunu. Plavidlo bylo následně objeveno prázdné a policie vyhlásila pátrání, které mělo ale smutný konec.

Jak uvedl portál Plus jeden deň, 27. srpna bylo spatřeno na hladině přehrady bezvládné tělo ženy v růžovém tričku a šortkách. Na noze měla žena podle svědků přivázané pomocí drátu závaží v podobě kbelíku ztvrdlé sádry. Přivolaný lékař už pouze konstatoval smrt.

Chtěla spáchat sebevraždu

Slovenská policie od začátku zmizení pracovala s možností, že Natálie spáchala sebevraždu. Tomu napovídal kamerový záznam, na kterém bylo zachyceno, jak si mladá žena míchala v kbelíku sádru, kterou následně nechala ztvrdnout.

Podle portálu Plus jeden deň dívka nastoupila do člunu a odveslovala na hloubku. Tam si měla připevnit závaží na nohu a skočit s ním do vody, ve které údajně plavala až devadesát minut do vysílení. Dívka měla zřejmě mimo jiné psychické problémy, což potvrdil pro slovenský web Pluska.sk i její kamarád.

"Že se utopila, mě nepřekvapilo. Jela v tvrdých drogách jako pervitin, a když neměla svou hladinku, měla různé stavy. Byla ve Finsku a pak mi říkala, že se chtěla utopit. Byla v Čechách na koních a říkala, že chtěla zemřít pod kopyty koní. Takové psycho děvče. Přál jsem si, aby šla na léčení. Její máma chtěla, ale táta to měl totálně na háku," uvedl Natáliin kamarád.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy