Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Smrt tanečníka Filipa Jankoviče: Sociálními sítěmi se šíří zdrcující zpráva, že zemřel

Filip Jankovič se proslavil v druhé řadě SuperStar
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 13 fotografií
GLOSA

Podle informací na sociálních sítích měl zemřít osmatřicetiletý tanečník Filip Jankovič známý z druhé řady SuperStar. Fotografie s nápisem R.I.P. se objevila na instagramových stories jak u něj, tak i u jeho přítele Karla Šlajchrta. Poslední zprávy jsou takové, že Filip má být v pořádku, celé to má být jen mimořádně hloupá reklamní kampaň.

Na sociálních sítích koluje zdrcující informace, že zemřel tanečník Filip Jankovič. Ten se proslavil hlavně svou účastí v druhé řadě pěvecké soutěže SuperStar. Kontroverzní tanečník se posléze stal známým i kvůli tomu, že žil střídavě s muži i ženami, nebo tím, že s oblibou tančil v dámských botách na vysokých podpatcích.

Na jeho sociální síti se nyní objevila fotografie z mládí s nápisem R.I.P. a podobná fotka se stejným nápisem je k vidění také na Instagramu jeho přítele Karla Šlajchrta, s nímž tvořil léta pár.


Tajemný Instagram

O tom, že měl tanečník zemřít, napsal také web ČR zprávy. Jankovič má na svém Instagramu přes třicet tisíc sledujících, tajemně byly však smazány všechny jeho fotografie a zůstala jen jediná. Na ní kráčí po schodech dolů s nápisem „Bye“, jako kdyby se loučil.

To vše pochopitelně vyděsilo spousty jeho přátel. Jenže zbytečně.

Je naživu, jde o kampaň, tvrdí kamarádi

Filipu Jankovičovi by měl někdo vysvětlit, co je to humor, co je chytrý humor a co není vtipné ani trochu.

Podle posledních zpráv, které redakci dorazily z vícero stran od jeho blízkých, to totiž vypadá, že Jankovič virtuálně zemřel ve snaze vzbudit o sebe zájem a pak se vytasit s nějakou připitomělou reklamní kampaní. Dle našich informací se hodlá „vrátit ze záhrobí“ pod novým jménem.

Pokud se to potvrdí, měl by mu někdo říci tohle: dělat ze sebe mrtvého, přičemž do akce zatáhnout i svého partnera, je absolutně přes čáru. Nemá to nic společného s uměním, normálním chováním a podobně. O smrti se nežertuje.

Filip býval dobrý tanečník, ale jeho mediální sláva dávno pohasla, takže se ji snažil zase pozvednout, ovšem tím nejméně inteligentním způsobem, jaký ho mohl napadnout. A ještě k tomu vyděsil spousty lidí, kteří ho mají rádi.

To se opravdu nepovedlo…

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy