Byla to naprosto zbytečná tragédie, která zničila několik mladých životů. V neděli 10. července si na pramičku vyrazila osmnáctiletá Simona se svým přítelem. Chtěli si užít krásný den na Orlíku a romantická projížďka měla korunovat nádherný den. Pak už přišly jen slzy a bolest – psali jsme ZDE.

Linda Finková se k úmrtí osmnáctileté dívky nechtěla moc vyjadřovat, policie stále vyšetřuje, co se přesně na Orlíku stalo. Web expres.cz nicméně uvedl, že na skútru jel přítel Viktorie Genzerové Christoph S.

Mladík plánoval s dcerou Lindy Finkové budoucnost. Nyní ale čelí policejnímu vyšetřování.

„Jediné, co k tomu mohu říct, je to, že každá taková nehoda je obrovskou tragédií pro všechny zúčastněné,“ sdělila webu eXtra.cz Finková.

Přitom Viktorie Genzerová byla po boku Christopha tak šťastná a plánovali spolu budoucnost. Jsou spolu už dva a půl roku a až další týdny ukážou, zda jejich vztah vydrží. Christoph S. si zrušil facebookový účet a o popularitu nyní nestojí. Na internetu se ale dají dohledat starší články, kde Viktorie Finková popisuje jejich velkou lásku.

Tragická nehoda na Orlíku stále není zcela objasněna. Na vyšetřování spolupracují kriminalisté a Státní plavební správa.