Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Smrt si nezasloužila: Při střelbě na Kladensku zemřela mladá maminka Kristína

tragédie
V sobotní podvečer se v obci Líský na Kladensku odehrála strašlivá rodinná tragédie. Policie v rodinném domku našla tři osoby bez známek života. Podle dosavadních informací střílel muž, který pracoval u vězeňské služby. Nejspíš popravil partnerku, její matku a pak i sebe. Starosta obce promluvil o jedné z obětí.

To, co se odehrálo v obci Líský na Kladensku nedaleko Slaného, nikdo nečekal. Strašlivá rodinná tragédie si vyžádala tři životy. Pachatelem byl pravděpodobně muž, který pracoval u vězeňské služby ve Vinařicích. Zřejmě zastřelil svoji partnerku, její matku a následně i sebe.

Když na místo dorazila policie, našla v domě tři týdny starého kojence. Maličké dítě naštěstí vyvázlo bez zranění a bylo předáno do rukou lékařů.

Byla to fajn ženská

Ke strašlivé tragédii se vyjádřil starosta obce Líský Štěpán Hon. „Jsme vesnice, která má sto obyvatel. Všichni se tady navzájem známe. Je to ohromná tragédie,“ sdělil pro eXtra.cz Hon.

Podle něj byla zesnulá Kristína skvělá obyvatelka, která si takový osud rozhodně nezasloužila. „Oběť jsem znal osobně, měli jsme ji rádi. Chodila na brigády, byla fajn, skvělá obyvatelka. Tohle si nezasloužila. Víc vám k tomu neřeknu,“ řekl o zesnulé Kristíně starosta.

Nejprve se objevovaly informace, že muž zastřelil partnerku a 11letou dívku. Později se tato informace vyvrátila, dívenka byla v době neštěstí u biologického ot­ce.

Zatím není jisté, kdy přesně k tragédii došlo. Případem se nadále zabývá policie.

Související články

Další články