Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt si nevybírá! 10 slavných, jejichž úmrtí nás v roce 2017 nejvíc zasáhla

Smrt si nevybírá! 10 slavných, jejichž úmrtí nás v roce 2017 nejvíc zasáhla
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 81 fotografií
Smrt si bohužel přišla pro naše oblíbené hvězdy i v téměř uplynulém roce 2017. Opustilo nás několik nenahraditelných osobností, na něž budeme s obdivem i smutkem vždycky vzpomínat.

I v roce 2017 nás naneštěstí opustilo několik zvučných jmen, po kterých nejenom v šoubyznyse zůstane jen prázdné místo. Tyhle osobnosti byly zkrátka nenahraditelné. S kým jsme se v uplynulých měsících museli rozloučit?

1. Věra Špinarová

Česká Tina Turner byla koncem března ve vážném stavu převezena do nemocnice Motol. Její stav byl velmi vážný, zkolabovala a její srdce nechtělo bít. Už tehdy se lékaři a rodina báli nejhoršího. O čtyři dny později o úmrtí informovala její rodina. Špinarová zemřela 27. března ve věku 65 let. Vše o smrti nenahraditelné zpěvačky najdete ZDE.

2. Helena Štáchová

Ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka odešla ve věku 72 let. Štáchová bojovala s těžkou nemocí a ubývaly jí síly. Do poslední chvíle se ale stále věnovala divadlu, které tolik milovala. Přečtěte si více TADY.

3. Chester Bennington

Svět zasáhla koncem července smutná zpráva o ztrátě populární pěvecké ikony. Frontman skupiny Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu. Oběsil se zřejmě kvůli depresím, bylo mu 41 let. Zjistěte všechny detaily o sebevraždě Chestera ZDE.

4. Hugh Hefner

Vydavatel nejznámějšího magazínu pro pány Hugh Hefner si svůj život užíval plnými doušky až do konce. Jeho život byl snem nejednoho muže a díky jeho časopisu se proslavila spousta žen. Zemřel v září v požehnaném věku 91 let. Více si přečtěte TADY.

5. Jana Novotná

Ve věku 49 let zemřela v listopadu česká tenistka Jana Novotná. Odešla obklopena svou rodinou. Podle vyjádření organizace WTA ji zabila zákeřná rakovina. Své soukromí si Novotná vždy hodně střežila. Plánovala žít v Brně se svou přítelkyní Iwone. Všechny podrobnosti najdete TADY.

6. Květa Fialová

Legendární herečce Květě Fialové bylo nádherných 88 let. Květa byla koncem září převezena do nemocnice ve vážném stavu. Poslední roky bojovala s Alzheimerovou chorobou a také se potýkala s problémy se srdcem. Více se dozvíte ZDE.

7. Jan Tříska

Vodní hladina byla tvrdá jako beton. Legendární český herec Jan Tříska si při pádu z Karlova mostu do Vltavy zlomil páteř a po převozu do nemocnice bohužel zemřel. Spekulovalo se o sebevraždě, ale šlo o nešťastnou nehodu. Připomeňte si zářijovou tragédii TADY.

8. Malcolm Young

Spoluzakladatel AC/DC Malcolm Young ve věku 64 let odešel v listopadu do rockového nebe. Geniální vizionář a muzikant strávil své poslední dny mezi blízkými, když sváděl souboj s demencí. Více si přečtěte TADY.

9. Wabi Daněk

Wabi Daněk, celým jménem Stanislav Jan Wabi Daněk, zemřel po dlouhé a těžké nemoci. Legendárnímu zpěvákovi a muzikantovi bylo 70 let. Podívejte se, jak se s ním loučili nejbližší i známí ZDE.

10. Jaroslav Šmíd

Jaroslava Šmída nejvíc proslavila komedie Doktor od jezera hrochů Zdeňka Trošky. Jeho smrt byla nečekaná a pro kolegy velkým šokem. V nemocnici podlehl zápalu plic, což ale v dnešní době není nemoc, která by zabíjela. Jak je možné, že jí herec ve věku 47 let podlehl? Přečtěte si veškeré detaily ZDE.

Související články

Další články