Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Smrt Rafaela Pražáka: Princezna Angelína přišla o otce své dcery, jak to bude s pohřbem

Rafael Pražák: Princezna Angelína přišla o otce své dcery
Zdroj: Facebook Rafael Pražák/Česká televize/Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
úmrtí

Dva dny po svých 58. narozeninách zemřel 11. prosince český herec Rafael Pražák. Pro web TN.cz to uvedla jeho bývalá manželka Dana Bartůňková. Známý je ze seriálu Atentát nebo z filmů Jak ukrást Dagmaru či Byl jednou jeden polda II. Pražák dříve žil s herečkou Danou Bartůňkovou (64), která je známá jako princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty. Pražák zemřel po infekci koronavirem.


Herec Rafael Pražák zemřel dva dny po svých 58. narozeninách 11. prosince minulého roku. Pražák zemřel v souvislosti s nemocí covid-19. "Oslavil své poslední narozeniny a aspoň takhle si ten život uzavřel," uvedla k tomu pro web TN.cz Pražákova bývalá žena a matka jeho dcery Denisy Dana Bartůňková.

Bartůňková je známá z pohádky S čerty nejsou žerty, kde ztvárnila roli princezny Angelíny. Pražák je pak známý třeba ze seriálu Atentát nebo z filmů Jak ukrást Dagmaru a Byl jednou jeden polda II. "Raf byl nesmírně vstřícný k životu, neodmítal ho a žil naplno, dalo by se říct na plné koule. Byl vždy veselý, bavil společnost a za svých 50 let prožil tak tři životy," řekla pro TN.cz Bartůňková, podle které se s hercem přátelé rozloučí v malé hospůdce v Karlíně tento měsíc. 

"Zemřel doma, ve spánku. Naštěstí to nebylo kruté a v nemocnici s hadičkami. To nechtěl, viděl fotky herce Etzlera a říkal: ‘Tohle ne‘," dodala Bartůňková. Pražák podle ní bral prášky na tlak, byl obézní a měl astma, což mohlo přispět ke zhoršení jeho stavu. oslední rozloučení organizuje vdova Pavla.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy