Drahá půjčka už nemusí být jediným řešením. Nově můžete platit moderně, a to na internetu díky službám, jako je Twisto.cz. Objednáte a zboží zaplatíte až po čtrnácti dnech po doručení. A pokud v pořádku zaplatíte, můžete mít splatnost odloženou až o 45 dní! Není třeba si půjčovat, stačí počkat na výplatu.

Zjednodušit lidem život, to je poselství Twisto.cz. Díky jejich unikátní platební metodě zboží koupíte a zaplatíte, až se vám to bude hodit. Chcete nakupovat, ale peníze si radši před výplatou necháte na neplánované výdaje? Twisto.cz je jednoduchým řešením, jak nakupovat online bez peněz, ale nemusíte si půjčovat. Žádné úroky a skryté poplatky. Bude vás to stát maximálně 39 korun, většinou ale zaplatíte méně.

Takzvaná odložená platba je fenoménem internetového nakupování v celé západní Evropě, k nám dorazila ale se zpožděním. Stejně jako firmy platí nákupy na fakturu, takřka podobný systém můžete používat i vy. Stačí si najít e-shopy, které podporují platbu přes Twisto.cz, a vesele nakupovat bez peněz. Takto jednoduše nakoupíte například na Rohlik.cz, Urbanstore.cz, Bonami.cz, Mironet.cz, Feedo.cz, SportObchod.cz, Zbozomat.cz nebo Prodeti.cz. Vyzkoušíte? Garancí je, že za službou stojí lidi, co na český internet přivedli Slevomat.