Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

SMRT PŘÍTELE NA NOVÉM ZÉLANDU: Jaký je psychologický profil Pavlíny P.? Stres ze ztráty partnera se jí může vrátit!

V budoucnu ji čeká boj s vlastní psychikou.
+ Další 2 fotografie
Pavlína P. dostala povolení a může se vrátit zpět do Česka. Přítel Pavlíny Ondřej P. je bohužel po smrti. Jeho tělo bylo definitivně identifikováno. Oslovili jsme odborníka, abychom se zeptali, zda v horách jednala racionálně. Je Pavlína z nejhoršího venku?

Pavlína prostřednictvím české konzulky Vlaďky Kennet vzkázala, že chce rychle odjet z Nového Zélandu. To se jí v pondělí vyplnilo. Pavlína může odcestovat ze země.

Vyšetřovatelé nyní budou zkoumat tělo Ondřeje P. a budou zjišťovat, co přesně se v horách stalo – psali jsme ZDE.

Pavlína P. uvedla, že její přítel spadl a zabil se. Nyní se čeká, co přesně odhalí pitva.

Zeptali jsme se odborníka, zda Pavlína jednala v horách racionálně.

„Je to složité popsat na základě toho, co je v médiích. Chybí reálné podklady. Z těch zpráv je vidět, že utrpěla bezprostřední šok. Když ale ten prvotní silný šok ustoupil, dostavila se silná touha po přežití. Snažila se přežít a chovala se racionálně – o tom svědčí i to, že do sněhu napsala značku, aby ji záchranáři mohli najít,“ uvedl psychiatr Jan Cimický.

Cimický potvrdili, že silná fyzická odolnost jde často ruku v ruce se silnou psychikou. „Nemusí to být pravidlem. Bez dobré fyzické průpravy by to nemusela zvládnout, i kdyby na to měla psychické síly,“ uvedl oslovený expert.

Pavlína ale nemusí být z nejhoršího venku. Traumatický zážitek se jí může vracet. „Je to značně individuální, ale nelze vyloučit, že se může časem dostavit post traumatická porucha. Nevím, jak tomu bude přímo v jejím případě. To záleží na tom, jak je celkově nastavena struktura osobnosti,“ uvedl Cimický pro eXtra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články