Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Oběť bouračky u Špindlu: Mustang zabil generála (†49) vojenské tajné služby

Zdroj: FAČR, archiv
+ Dalších 5 fotografií
Tragická nehoda
Při sobotní nehodě u Špindlerova Mlýna zahynul jeden z nejvyšších představitelů české armády. Zástupce ředitele Vojenského zpravodajství Milan Jakubů (†49) podle tn.cz seděl v osudnou chvíli v autě, do nějž čelně narazil mustang. Ten sjel těsně před srážkou do protisměru, řidič ale popírá, že ve sporťáku závodil.

Obětí čelní srážky dvou aut, k níž došlo v sobotu u Špindlerova Mlýna, je jeden z nejvyšších představitelů české armády. Smrt zástupce ředitele Vojenského zpravodajství Milana Jakubů (†49) v pondělí potvrdila zpravodajská služba.

Upozornil na to portál tn.cz. Tragickou nehodu měl způsobit řidič (30) mustangu, který údajně těsně před neštěstím závodil s dalšími sportovními vozy. Dostal se do protisměru a čelně narazil do protijedoucího rapidu, za jehož volantem seděl Jakubů.

Na místě zemřel, pro spolujezdkyni musel přiletět vrtulník. Řidič mustangu vyvázl s lehkými zraněními, v nemocnici ošetřili i jeho spolujezdce (12).

„Ta věc se neměla stát. Příbuzným bych chtěl vzkázat upřímnou soustrast. Mrzí mě to, chtěl bych být té rodině co nejvíc nápomocen. Protože je to neodpustitelné,“ vzkázal přes tn.cz údajný viník bouračky. Popírá však, že by závodil. „Nedocházelo tam k předjíždění,“ do­dal.

Poslední rozloučení s Milanem Jakubů nejspíš proběhne v pátek, bude mít pohřeb s veškerými vojenskými poctami.

Související články

Další články