Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

SMRT OTCE A KONEC KARIÉRY: Jiří Jarošík přišel o hodně, ovšem i tak je šťastný. Narodila se mu druhá dcerka!

Krásná rodinka.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Zdraví mu zničilo konec fotbalové kariéry, přišel i o svého otce, ovšem vlastní rodina mu dělá jen radost. Jiří Jarošík dostal na Silvestra opožděný vánoční dárek. Narodila se mu totiž dcera Viktoria!

Život se mu otočil o 360 stupňů. Nejprve mu zesnul otec a následně byl nucen ukončit kariéru. Vlastní rodina mu ale dělá jen radost. Během uplynulého Silvestra se mu narodila druhá dcera, kterou společně s manželkou Zlatou pojmenovali Viktoria.

Jiří Jarošík (39) už jednu dcerku má, ta se mu narodila krátce po svatbě v roce 2014. Bývalý fotbalista má tak doma hotový babinec, jelikož se kolem něho objevuje denně doma hned trojice žen.

Fotbal navíc úplně nezabalil. Studuje trenérskou licenci a bude se snažit získat na začátku své nové kariéry angažmá v některém z mládežnických týmů v Praze. Tak uvidíme, kam to Jirka nakonec jako trenér dotáhne. Třeba jednou dovede nějaký celek k titulu v Lize mistrů. Kdo ví…

Související články

Další články