Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt osmnáctileté Kristýnky: Na sociální síti zanechala podivné smutné vzkazy

Smrt osmnáctileté Kristýnky: Na sociální síti zanechala podivné smutné vzkazy
Zdroj: archiv Kristýna D.
neštěstí
Smrt teprve osmnáctileté Kristýnky D. otřásá Českem. Její tělo bylo nalezeno bez známek života v neděli na dálnici D5. Jak ale Kristýnka zemřela, je zatím záhadou. Mnozí hovoří o sebevraždě, protože na sociálních sítích dívka zanechávala podivné a tajemné vzkazy.

V neděli v ranních hodinách na dálnici D5 v oblasti Sv. Kateřiny bylo nalezeno tělo teprve osmnáctileté dívky. Jediné, co byla policie o smrti Kristýnky ochotna říci, je, že byla nařízena soudní pitva. Orgány zároveň vyzývají případné svědky, aby je kontaktovali. "Žádáme veřejnost, zejména pak řidiče, kteří v neděli kolem třetí až půl čtvrté ráno tím úsekem projížděli nebo zastavili, aby se ozvali na linku 158. Uvítáme jakékoliv informace směřující k případu či záznamy z kamerových zařízení," řekla mluvčí plzeňské policie Martina Korandová.

Záhadná smrt

Otec zesnulé zprvu psal, že Kristýnka zemřela násilnou smrtí. Později se za svůj status omluvil. Mnozí uživatelé sociálních sítí i Kristýnčini známí píší, že se jednalo o sebevraždu.

Kristýnka totiž zahlcovala sociální sítě prapodivnými vzkazy, ze kterých čiší smutek. "Za jejím úsměvem se skrývá něco chladného," napsala například k jedné fotce. "Ani všechny drogy světa ji nezachrání před ní samou," píše se na jejím profilu.

Jak se zdá, opravdu si procházela temným obdobím. "Kdo se zajímá o mé noční můry," psala dále na sociální síti. "Každý den cítím, jako bych umírala," napsala Kristýna před nedávnem.

"Něco je špatně s mojí hlavou, nedokážu ale vysvětlit co," vysvětlovala u další z fotek.

Jedna ze známých pak uvedla, že v sobotu večer se Kristýnka účastnila oslavy, kde vypila pár drinků a následně se vydala sama domů. Co přesně se Kristýně stalo, je předmětem vyšetřování.

Související články

Další články