Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrt nejtěžšího muže: Pavel (†42) vážil 4 metráky! Z bytu ho tahali hasiči jeřábem

Nejtěžšího Slováka museli z bytu tahat speciálním jeřábem.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
V sobotu zemřel nejtěžší muž Slovenska. S neuvěřitelnými 400 kilogramy patřil k nejobéznějším lidem na celém světě. Tělo zesnulého Pavla Zuberce (†42) muselo být z jeho bytu vyproštěno speciálním hasičských jeřábem.

Slovensko přišlo o svého nejtěžšího muže. Pavol Zuberec vážil 400 kilogramů a téměř se nemohl pohybovat. Těsně před smrtí zvládl zhubnout úctyhodných 70 kilo, aby mohl navštívit hrob své milované maminky.

Hubnout se snažil celý život, obezitu měl ale danou geneticky. Podle informací slovenského serveru pluska.sk zemřel už v pátek, na smutnou událost se však přišlo až v sobotu. Zubercovi bylo přes čtyřicet let, lékaři mu přitom prorokovali, že se nedožije ani třicítky.

„Zemřel největší člověk nejenom váhou, ale i srdcem v Poltári a na Slovensko Paľko Zuberec alias náš Fečo. Když přijela pohřební služba, nedokázala ho dostat z bytu, volali na 112. Později dorazili dobrovolní hasiči s plošinou a museli odstranit celé balkónové dveře i okno, aby ho mohli dostat z bytu ven do pohřebáku,“ řekl jeden z Pavlových kamarádů.

Související články

Další články