Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Smrt na tuningovém srazu v Týnci: Auto s Pavlem (†21) letělo dvacet metrů vzduchem

Smrt na tuningovém srazu v Panenském Týnci: Auto s Pavlem letělo 20 metrů
Zdroj: facebook / koláž eXtra.cz
nehoda

Ohledně tragické nehody na tuningovém srazu v Panenském Týnci se nyní dostávají na světlo další podrobnosti. Podle svědka pochybili organizátoři závodu.

Večerní soutěžení se stalo osudným spolujezdci jednoho ze závodníků Pavlovi (†21). Při bočním nárazu utrpěl velmi vážná zranění, kterým později v nemocnici podlehl. Předcházelo tomu náhlé zastavení jejich vozu při takzvaných sprintech - tedy jízdě na krátkou vzdálenost. Proč vozidlo náhle zastavilo, doteď nikdo neví.

„Té holce na startu měl někdo dát vědět, že je problém, a měli to zastavit. Nestalo se tak a ona pustila další auta,“ popsal pro Blesk.cz svědek události, který zraněnému poskytoval první pomoc. „Když je ta audina srazila zezadu, tak to jejich auto letělo přes celou dráhu, třeba dvacet metrů,“ dodal svědek hrůzných okamžiků nehody.

Svědek sám údajně do havarovaného vozu také málem narazil, ale podařilo se mu zastavit opodál. Ihned poté se jal zraněné zachraňovat. Řidič auta už byl venku, ale spolujezdec tam ležel, měl otevřené oči a krvavé nohy. Z auta tekl benzín, přiběhli tam hasiči, tak jsem jim řekl, že ho musíme dostat z auta, že z toho teče benzín a mohlo by to třeba bouchnout,“ popsal svědek pro Blesk.

Kapotu od auta museli následně i s posádkou druhého havarovaného vozu vytrhnout a vypáčit. Společně s hasiči se mu Pavla podařilo dostat ven a následně ho resuscitovali. Snahy o jeho záchranu však byly bohužel marné.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy