Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

SMRT NA NOVÉM ZÉLANDU: Češi, proberte se! Část veřejnosti na internetu tvrdí, že Pavlína je jako nový Kramný!

Někteří diskutující mají bohužel jasno…
+ Dalších 11 fotografií
Z gauče u dobrého čaje se vše hodnotí nejlépe. Část české veřejnosti začala na internetu tvrdit, že Pavlína P. je jako nový Kramný. Žena na Novém Zélandu přišla při horském tracku o svého přítele Ondřeje a pak měsíc přežívala v horské chatě.

Pavlína P. přišla na Novém Zélandu o svého přítele. Zemřel v horách, když zakopl a spadl.

Ona se dokázala dostat do horské chaty a tam měsíc čekala na záchranu – psali jsme ZDE.

"Jak si asi dovedete představit, byl uplynulý měsíc velmi trýznivý pro mne, mou rodinu i rodinu mého partnera,“ uvedla unavená žena při provizorní tiskovce. Pak se jí začal klepat hlas, do očí se draly slzy a dál už mluvit nedokázala.

Slovo si tedy vzala česká konzulka Vlaďka Kennett. „Ondřej uklouzl, nebo oba uklouzli a on spadl. Uvízl mezi skálou a nějakými větvemi. Pavlína sklouzla za ním, ale nebyla schopná mu pomoci,“ sdělila na provizorní tiskovce česká konzulka.

Sama Pavlína přiznala, že track hrubě podcenili. Nikomu nedali vědět, že jdou do hor. Navíc žena neumí dokonale anglicky a nedokázala uvést do chodu vysílačku, kterou našla na horské chatě. Na záchranu čekala celý měsíc.

Přesto se objevují Češi, kterým na události něco nesedí. Na internetu se objevují dokonce názory, že Pavlína je jako druhý Kramný a že určitě něco tají.

Těmto lidem bychom doporučovali, aby vyčkali na konec vyšetřování. Tyhle spekulace zlomené ženě rozhodně na náladě nepřidají…

Mohlo by vás zajímat

Další články