Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smrt na Jindřichohradecku: Zloděj se vloupal do obchodu, po příjezdu policie mu selhalo srdce

úmrtí
Na Jindřichohradecku se stala ve čtvrtek tragédie. Muž, který se vloupal do obchodu, náhle zemřel. Příčinou úmrtí je podle lékaře srdeční selhání. Pachatel byl ale nejspíš pod vlivem návykových látek.

Vloupání bylo policii nahlášeno bezpečnostní agenturou krátce po půlnoci ze středy na čtvrtek. Strážníci tak spatřili padesátiletého muže, který se vloupal výlohou do obchodu u obce Halámky. Místo klidného zadržení se ale pachatel rozhodl utéci.

„Po výzvě začal muž utíkat do lesa, nesrozumitelně křičel a působil jako ovlivněn drogami,“ popsal policejní mluvčí Jiří Matzner. Ve chvíli, kdy policisté muže zadrželi ale upadl do bezvědomí.

Strážníci okamžitě jednali a začali pachatele oživovat. Ani záchranná služba, která později přijela, však muže nezachránila a na místě zemřel. „Dle lékaře bylo pravděpodobnou příčinnou úmrtí srdeční selhání,“ informoval dále mluvčí.

Později policisté odhalili, že se jedná o osobu z řad uživatelů drog. Případ kriminalisté nadále prověřují.

Související články

Další články