Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Náhoda nebo úmyslné zabití? Podle svědků strčili muže (†52) pod soupravu metra na Andělu dva snědí mladíci

svědectví
Velké neštěstí se stalo ve čtvrtek v pražské stanici metra Anděl, kde přišel o život dvaapadesátiletý muž. Ten zemřel poté, co spadl do kolejiště pod přijíždějící metro. Podle nejnovějších informací televize Nova muže podle svědků do kolejiště strčila dvojice mladíků snědé pleti.

Podle svědků předcházela pádu pod metro potyčka a postrkování od skupiny mladistvých mužů. Jak uvádí web TN.cz, svědkyně, která incident viděla, mluví o potyčce skupinky mužů a jedné ženy, kterou zesnulý dvaapadesátiletý muž evidentně znal a do stanice metra s ní přišel.

„Policie pátrá podle našich informací po dvou mužích a pravděpodobně jedné ženě tmavé pleti, kteří měli muže pod metro strčit,“ uvedla agentura Aktu.cz, což se shoduje s výpovědí svědků z místa incidentu. „Všechny okolnosti prověřujeme, v tuto chvíli běží výslechy, prohlížíme i záznamy z kamer,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policie podle dostupných informací zadržela dvě osoby, o jejichž totožnosti zatím mlčí.

Související články

Další články