Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smrt motorkáře na Brněnsku: Hokejový trenér Odehnal zemřel pod koly kamionu

Zdroj: Policie ČR, archiv
+ Další 3 fotografie
Tragédie
Ve středu se u obce Sobotovice na Brněnsku odehrála vážná dopravní nehoda s tragickým koncem. Hokejová akademie a klub Technika oplakávají trenéra Vlastimila Odehnala (†54). Jízda na motorce se mu stala osudnou poté, co se na střetl s kamionem.

Během středečního rána se na Brněnsku u města Sobolice odehrála tragická dopravní nehoda. Na místě zasahovali policisté i záchranáři. Motorkář tam vjel do protisměru a střetl se s plně naloženým kamionem. Řidič motorky byl v kritickém stavu letecky přepraven do nemocnice v Brně, kde bohužel následkům nehody podlehl.

Řidičem motorky byl podle webu Blesk.cz hokejový trenér Vlastimil Odehnal, kterého teď postrádá rodina, přátelé i kolegové. Působil v brněnské Hokejové akademii pro amatéry. Na facebookových stránkách se s ním loučí ti, kteří ho znali.

„Ahoj, hokejoví přátelé… mám moc smutnou zprávu… Pan Trenér Vlastimil Odehnal – pro přátele BAD – z Techniky – nepřežil dnes vážnou dopravní nehodu po srážce s kamionem. Upřímnou soustrast jeho celé rodině a čest jeho památce. Je mi to nesmírně líto,“ napsala na sociální síť paní Marta. Pod příspěvkem paní Marty se ihned strhla lavina smutnících komentářů. „Upřímnou soustrast, je to hrozný, když takhle náhle vyhasne lidský život,“ napsala jedna z komentujících.

Související články

Další články