Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Smrt modelky Ivany (†18) při orgiích: Milionářský pár čelí obvinění z vraždy

Zdroj: facebook
+ Dalších 16 fotografií
Tragédie
Holandská modelka Ivana Smit (†18) zemřela po orgiích s milionářským párem, který tvoří manželé Luna a Alex Johnsonovi. Teenagerka byla nalezena mrtvá kousek od jejich bytu. Ležela tam nahá na balkoně.

Psal se rok 2017 a Luna s Alexem si užívali bujarého večírku v Malajsii. Společně s nimi si užívalo i pár dalších přátel včetně modelky Ivany Smit, která byla v Malajsii pracovně. Párty probíhala ve 20. patře výškové budovy v Kuala Lumpur, kde mají manželé byt.

Nahé tělo mrtvé dívky bylo nalezeno na balkóně o 14 poschodí níže, tedy v 6. patře. Alex a Luna byli po incidentu zatčeni. Přiznali, že s dívkou měli sex, ale popírali, že by měli cokoliv společného s její smrtí. Po ukončení vyšetřovaní vyvázli bez trestu, přestože pitva v Holandsku dokázala, že dívka měla na těle modřiny ještě před pádem. V její krvi byl ovšem nalezen alkohol i kokain. Případ byl uzavřen s tím, že smrt byla bez cizího zavinění.

Manželé i tak čelili obrovskému nátlaku okolí. 18 měsíců byli na útěku a museli se stěhovat z adresy na adresu. Nyní se usadili v Miami a začínají nový život. Rodina pozůstalé je však přesvědčena, že jsou na vině a připravuje žalobu proti manželům Johnsonovým.

Související články

Další články