Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Smrt mladé Češky v Indii: Muž souzený za její vraždu se oženil s Indkou a utekl do Česka

údajný vrah
Před necelými šesti lety neznámý pachatel v Indii zavraždil mladou Češku. Vyšetřovatelé pracovali i s možností, že za smrtí Markéty H. stojí její přítel Pavel N., který do Indie přicestoval spolu s ní. Ačkoliv se Pavel původně přiznal, své přiznání odvolal a podle informací serveru idnes.cz se vrátil do Česka.

Když Pavla N. místní nalezli na zemi pořezaného a ležel vedle něj dlouhý nůž, byl okamžitě převezen do nemocnice. Tam vypověděl, že ho unesli neznámí muži z penzionu, kde přebýval se svou přítelkyní Markétou H. Ta byla na pokoji nalezena ubodaná.

Pavel se k činu nejprve přiznal, pak to ale odvolal s tím, že jeho přiznání bylo vynucené. Z Indie za neznámých okolností utekl a žije opět v Česku, pracuje a dokonce se i oženil.

"Ano, je doma, ale před chvílí jel do Prahy do práce. Syn je tady od loňského léta, před Vánocemi za ním přijela holka, Indka. Po Novém roce zjistila, že se kvůli končícímu vízu bude muset vrátit, tak se narychlo vzali potvrdil Pavlův otec pro server idnes.cz.

Pavel N. byl v Indii ve vazbě, z té se dostal po třech letech a zdá se, že žije zcela normálním životem. Vražda Markéty H. ale i nadále zůstává zatím nepotrestanou záhadou.

Související články

Další články