Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Smrt matky s dcerou v sauně na Jičínsku: Rodina majitele sauny promluvila o strašné události!

+ Další fotografie
Tragédie, která otřásla Českem během velikonočních svátků nemá obdoby. Matka s dcerou tragicky zahynuly v sobotu večer na Jičínsku při společném saunování. Využily nabídky známých v podomácku vyrobené sauně. Ven se z ní však již nedostaly. Rodina majitele sauny se nyní vyjádřila ke strašlivé události.

Ženám se zlomila klika a nemohly se ze sauny dostat ven. Snažily se sice rozbít okno, ale podařilo se jim rozbít pouze vnitřní sklo. V sauně trpěly 90 minut, než zemřely na vyčerpání a dehydrataci organismu.

„Během hodiny se nám obrátil život naruby. Je to šílené! Zemřely nám kamarádky,“ svěřil se otřesený syn majitele sauny Blesku.cz. Právě majitelka později mrtvé ženy objevila. Zdálo se jí, že jsou v sauně již moc dlouho a šla se za nimi podívat. Našla už však jen bezvládná těla. Přivolaní lékaři mohli už jen konstatovat smrt.

K tragédii by nedošlo, kdyby sauna měla všechna patřičná bezpečnostní opatření, která jsou žádoucí. Právě ta se však při domácí výrobě často zanedbávají. Bohužel, to se stalo ženám osudným.

Mohlo by vás zajímat

Další články