Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Smrt matky s dcerou v sauně na Jičínsku: Obřad nechystáme, je to těžké, řekl zdrcený otec a manžel žen

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
V sobotu večer se stala na Jičínsku obrovská tragédie. Matka s dcerou ve věku 45 a 65 let zlomily kliku od sauny a nemohly se dostat ven. Snažily se rozbít okénko, ale bez úspěchu. Sauna se tak pro ně stala smrtelnou pastí, kde umíraly hodinu a půl. Podle odborníků velmi trpěly. Když je našla sousedka, které sauna patřila, už byly obě ženy mrtvé. Nyní promluvil zdrcený otec a manžel žen, který v jednu chvíli přišel o dvě nejbližší osoby.

Během chvíle přišel o dvě nejbližší osoby a nikdo si nedokáže představit, co zrovna prožívá Pro Blesk promluvil otec a manžel žen, které zemřely v sauně na Jičínsku kvůli zanedbání bezpečnosti. "Jsem tak zdrcený, že nejsem schopen prostě cokoliv říct. Je to taková tragédie," řekl muž, který nemůže pochopit, co se vlastně stalo.

Ženy si odskočily jenom k sousedům do sauny. Měla to být příjemná sobota, jenže se jim zlomila klika od dveří a z horkého pekla se nemohly dostat ven. Začal boj o život. Ženy trpěly dlouhých 90 minut, než je našla majitelka. Jenže jim už bohužel nebylo pomoci, zemřely na selhání krevního oběhu Přesnou příčinu smrti určí až soudní pitva.

"Pro celou naši rodinu je to něco strašného," řekl Blesku zdrcený Ladislav se slzami v očích. "Nezlobte se, musím jet k doktorovi," dodal. Nyní ho totiž čeká ta nejtěžší věc, pochovat dceru a manželku Jenže na to nemá sílu. "Ale žádný obřad nechystáme. Je to opravdu těžké,“ řekl Ladislav. Rodina ani nevyvěsila v místě bydliště parte.

Související články

Další články