Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Smrt matky s dcerou v sauně: Jaký byl příběh Petry P. (45) a Marie I. (65)?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Při sobotní tragédii na Jičínsku zemřely v sauně matka s dcerou. Ty se nemohly ze sauny dostat kvůli zlomené klice. Pokoušely se rozbít okno, leč marně. Rozbily pouze vnitřní sklo. Před smrtí trpěly dlouhých devadesát minut, než zemřely na vyčerpání a dehydrataci. Ženy objevila majitelka sauny.

Malířka Petra P. a její maminka Marie I. přijely do chatové osady u Úlibic na Jičínsku za kamarádkou a jejím manželem. Pravděpodobně chtěli všichni společně oslavit velikonoční svátky Domů se však ženy z podomácku vyrobené sauny už nevrátily.

Majitelce se zdálo, že se ženy ze sauny dlouho nevracejí. Šla je zkontrolovat, ale našla už jen bezvládná těla Přivolaní lékaři konstatovali smrt. Případ v Čechách nemá obdoby a zaujal dokonce zahraniční média.

Kriminalisté případ intenzivně řeší. Zatím nejsou známy ani výsledky pitvy. Ženy zemřely následkem zanedbání bezpečnosti v sauně Připadá tedy v úvahu obvinění z nedbalosti. Viníkovi hrozí trest odnětí svobody až na deset let. „Během hodiny se nám obrátil život naruby. Je to šílené! Zemřely nám kamarádky,“ vyjádřil se včera syn majitele pro Blesk.cz.

Paní Petra kamarádila s malířkou Ludmilou. Spolu malovaly energetické obrazy. Podle paní Ludmily je už nyní její kamarádka doma...

Související články

Další články