Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt manželky Jiřího Krampola zasáhla Česko: Takhle šel čas s jeho milovanou Hankou

Smrt manželky Jiřího Krampola zasáhla Česko: Takhle šel čas s jeho milovanou Hankou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Hana Krampolová
Česko zasáhla smutná zpráva o odchodu manželky známého baviče Jiřího Krampola (82). Hana odešla do nebe ve věku pouhých 59 let. Zemřela náhle a nečekaně. Připomeňte si s námi, jak s ní šel čas.

Hana Krampolová se narodila 12. června 1961. Než se dostala pod drobnohled médií, pracovala jako učitelka a zástupkyně ředitele v mateřské škole. Život se jí pak obrátil o 360 stupňů, když se seznámila se známým českým hercem a bavičem Jiřím Krampolem

Odchod ze školky

Hana a Jiří spolu začali randit. Následně Hanka za svou láskou odešla do divadla, kde se živila jako uvaděčka a prodavačka. Zanedlouho se stala Jiřího čtvrtou manželkou. Díky svatbě s Krampolem se Hana stala nechtěně celebritou.

V roce 2002 se Hana objevila v komedii Víta Olmera Waterloo po Česku, kde hráli například i Eva Holubová nebo Jan Kraus Pak v roce 2010 účinkovala ve známém kulinářském pořadu Prostřeno.

Díky nechvalné slávě získala možnost moderovat vlastní rubriku v bulvárním pořadu Top Star Magazín nazvanou Deníček.

Děti

Z prvního manželství měla Hanka syna Petra. Ten o svoji matku ale téměř vůbec nejevil zájem. A to i přesto, že do jeho domu spolu s manželem investovala zhruba milion korun.

Hanka pak s Jiřím chtěla další dítě. Otěhotněla, bohužel to ale nevyšlo. Miminko se narodilo mrtvé v 7. měsíci těhotenství.

Skandály

Čím se ale Hanka dostala do povědomí veřejnosti nejvíce, jsou její alkoholové eskapády. Hana ve velkém holdovala pití. Mimo to byla také obviněna z krádeží v obchodech a napadení údajné milenky svého manžela.

S prášky a alkoholem to nakonec přehnala natolik, že skončila v blázinci. Na čas se ze svých problémů vylízala, ale v roce 2019 začala její křehká psychika čelit dalšímu strašákovi – poruše příjmu potravy. Hanka odmítala přísun potravy a jediné, co dělala, bylo kouření cigaret. Několikrát skončila na kapačkách v nemocnici, a to dokonce i při pobytu v Tunisu V léčebně byla pomalu častěji než doma.

Dala se do kupy

Jiří Krampol si s ní už nevěděl rady. Nakonec se ale Hana ze svého alkoholismu a všech problémů vylízala, čímž všechny mile překvapila, obzvlášť pak svého manžela. Jiří se v posledních měsících radoval, že se jeho manželka konečně po letech zmítání v nejrůznějších problémech dala do pořádku a znovu z ní byla jeho milovaná Hanička jako před lety.

"Už mě zase rozčiluje neustálým uklízením. Je hrozně na pořádek, stejně, jako byla na začátku, když jsme se poznali. Vlastně mi to chybělo," svěřil eXtra.cz láskyplně před několika dny Jiří Krampol.

Smrt

Hančin příběh má bohužel smutný konec. Manželka Jiřího Krampola náhle odešla v pondělí 3. srpna 2020 o půl sedmé večer ve svém bytě a v náruči svého milovaného muže.

"Bohužel je to pravda. Jirka Hance zavolal záchranku, než přijela, už prakticky nežila. Zemřela mu v náručí. Podle prvních informací od záchranky Hanka zemřela na krvácení do dolní části traktu. Oficiální lékařská zpráva by měla být odpoledne," potvrdil eXtra.cz informace Krampolův manažer Miloš Schmiedberger

Související články

Další články