Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Smrt manželky Jiřího Krampola Hany (†59): Co ji zabilo

Hana Krampolová a Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
PŘÍČINA SMRTI
Nečekaná zpráva o úmrtí Hany Krampolové (†59), manželky herce Jiřího Krampola (82), překvapila všechny, kdo ji znali. V poslední době se dala dohromady, umělec se do ní znovu zamiloval, takže její skon je pro něj o to bolestivější. Jaká je příčina jejího úmrtí?

Proměna

V posledních měsících se herec Jiří Krampol (82) mohl radovat z toho, že se jeho manželka Hana Krampolová konečně po letech zmítání v nejrůznějších problémech dala do pořádku a znovu z ní byla jeho milovaná Hanička jako před lety.

„Už mě zase rozčiluje neustálým uklízením. Je hrozně na pořádek, stejně, jako byla na začátku, když jsme se poznali. Vlastně mi to chybělo,“ řekl eXtra.cz láskyplně před několika dny Jiří Krampol.

Příčina úmrtí

Bohužel v pondělí v půl sedmé večer vydechla naposledy, což herce zdrtilo.

„Bohužel je to pravda. Jirka Hance zavolal záchranku, než přijela, už prakticky nežila. Zemřela mu v náručí. Podle prvních informací od záchranky Hanka zemřela na krvácení do dolní části traktu. Oficiální lékařská zpráva by měla být odpoledne,“ potvrdil eXtra.cz informace Krampolův manažer Miloš Schmiedberger.

Truchlení

Masivní krvácení do gastrointestinálního traktu (GIT) je podle lékařských skript závažný, život ohrožující stav s přetrvávající vysokou úmrtností. Hana Krampolová tedy neměla příliš šancí na záchranu.

Herec celou noc truchlil. „Jirka teď spí, pojedu za ním. Celou noc jsme spolu byli na telefonu. Podle mého názoru je to pro Hanku tak trochu vysvobození. Zdravotní problémy ji pronásledovaly cestou, necestou. Naposledy měla operaci nohou, předtím ramena a podobně. Její organismus bohužel už nevydržel a zkolaboval,“ dodal Schmiedberger.

Související články

Další články