Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smrt manžela moderátorky Šárky Kubelkové: Konec Josefa (†43) přišel strašně rychle!

Zdroj: Profimedia.cz
SMUTEK V RODINĚ
Moderátorka Snídaně s Novou, 13. komnaty nebo kdysi Áčka Šárka Kubelková (44) patrně prožívá nejtěžší období svého života kvůli tomu, že se v létě navždy musela rozloučit s milovaným manželem Josefem Volemanem (†43), tátou osmiletého Pepíčka. Podle informací eXtra.cz byl průběh zákeřné nemoci spolupracovníka České televize opravdu extrémně rychlý a nic se nedalo dělat.

„Josef s nemocí bojoval už před pár lety. Pomáhali mu lékaři, nakonec zkoušel i alternativní léčbu. Letos se mu bohužel nemoc vrátila, měl ji už všude. Bylo to velmi agresivní,“ svěřila se eXtra.cz kamarádka zesnulého muže.

„Chtěl přesně vědět, jak na tom je. Doktoři mu to po naléhání šetrně řekli. Pak si šel lehnout do sanatoria, kde za čtrnáct dní skonal, “ pokračuje známá televizního kreativce.

Sanatorium pod Pleší, kde měl Voleman skonat, se již dlouhodobě stará například i o nevyléčitelně nemocné pacienty, nabízí i paliativní péči, tedy takovou, která je třeba ve finální fázi vážné nemoci. Před smrtí tu pobývali i herec Bořivoj Navrátil (†78), představitel majora Zemana Vladimír Brabec (†83), autor Krtečka Zdeněk Miler (†90) nebo dlouholetý přítel a řidič Karla Gotta Olda Havránek (†78).

Hvězda ČT

A jak se vlastně bývalý ředitel pražského Mořského světa dostal do televizní branže? Nejspíš už před manželkou, která mu ale jistě pomohla.

„Když Šárka Kubelková začala dělat v České televizi, Josef tam už měl nějakou nižší funkci, něco jako asistent produkce. Pak se mu snad i díky ní podařilo zajistit lepší místo,“ pokračuje zdroj.

V poslední době už byl velká šarže. Pro Českou televizi externě pracoval hned na osmi projektech. V sedmi případech jako jejich vedoucí.

Dojemně se k odchodu Josefa Volemana vyjádřila jeho kamarádka na sociální síti. „Bože, to ne, Pepa byl moc hodný člověk, nezkazil žádnou legraci, byl skvělý táta a manžel. Tohle mě zasáhlo. Ach jo,“ uvedla Marie.

Související články

Další články