Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Smrt maminky a pád na dno: Rapper Kali má za sebou nejtěžší období v životě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Kaliho kariéra nezačínala úplně slavně. Rapper přiznal, že jeho začátky nebyly zrovna procházka růžovým sadem. Když mu bylo 21 let, zemřela mu maminka a on najednou cítil obrovské prázdno.

Kouč The Voice Česko Slovensko Kali (36) prozradil, že začátky jeho hudební kariéry nebyly jednoduché. Mnoho lidí mu také na začátku nevěřilo. Prvním impulzem, který ho nasměroval k hudbě, byla smrt jeho matky. V ten okamžik přestal prý úplně komunikovat s okolním světem. Zároveň ale cítil potřebu se z té bolesti vypsat, proto začal tvořit texty.

I když ho na začátku nikdo nepodporoval, nevzdal se a do své kariéry investoval spoustu peněz. Nejvíce mu nevěřil jeho otec, který si přál, aby ušetřené peníze investoval raději do něčeho užitečnějšího, například rekonstrukce koupelny.

Ze svého prvního koncertu byl Kali šíleně nervózní. “Dal jsem si pár panáků, což se odrazilo na mé artikulaci,” prozradil rapper. Dál se protloukal, jak jen mohl. Bral si úvěry v bance na to, aby si mohl zaplatit studio.

Dnes se mu nelehká počínající dřina vyplácí. Tisíce lidí navštěvuje jeho koncerty, natáčí alba a díky právě probíhající pěvecké show The Voice se stal oblíbeným a známým i u většiny českého publika.

Kali nyní prožívá jedno z nejšťastnějších období, v polovině února se z něho stal pyšný tatínek Snoubenka Alice mu porodila dceru Kornélii.

Související články

Další články