Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Smrt malé Emilky (†3): Chtěla pusu od dědečka, při loučení vypadla ze 4. patra!

Malá Emilka chtěla pusu, při loučení vypadla ze 4. patra!
Zdroj: Profimedia.cz/Google Streetview
Ohromnou bolest prožívá rodina malé Emilky (†3). Holčička ze slovenského města Krupina vypadla z okna ve 4. patře, když se loučila s milovaným dědečkem!

Malá Emily se chtěla pořádně rozloučit se svým milovaným dědečkem. Jenže ten už byl venku na ulici a holčička mu mávala z okna ve 4. poschodí. Když mu poslala pusu, z okna vypadla. Stačila pouhá vteřina nepozornosti. Pád na betonovou dlažbu jí přivodil vážná zranění hlavičky a mozku.

Dívenku okamžitě převezli do nemocnice, tam ale následkům hrozivého pádu po několika hodinách podlehla. Na dně z tragické ztráty není jen maminka Miroslava, ale i prarodiče.

„Slyšela jsem, že maličká šla dědovi na dálku poslat pusu. Křičela Pali, pusu! Ještě pusu! Loučila se s ním, velmi ho milovala,“ řekla slovenskému Novému Času sousedka Mária, která bydlí o patro výš.

Tříletá Emilka byla pro rodinu jako poklad, o který všichni láskyplně pečovali. A právě s dědečkem měla holčička velmi silné pouto, stejně tak ale i s maminkou. „Všude spolu chodili za ručičku. Nedávno začala chodit do školky. Škoda takového krásného děťátka,“ dodala sousedka.

Případem se nyní zabývá kriminální policie, pravděpodobnější je nešťastná nehoda, ve hře ale může být i zanedbání péče.

Související články

Další články