Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Smrt legendy Luka Perryho (†52): Kdo zdědí majetek seriálového Dylana?

+ Dalších 80 fotografií
Dědictví
Svět se ještě stále vzpamatovává ze smrti idola dívčích srdcí Luka Perryho (†52). O tomto herci bylo známo, že svůj život zasvětil kariéře, ale také, a to především, své rodině. To můžeme usuzovat i podle toho, kam poputují po jeho smrti jeho celoživotní úspory.

Oblíbený herec zemřel v pondělí, po tom co minulou středu prodělal mrtvici. Seriálový Dylan odešel do hereckého nebe v umělém spánku v kruhu svých blízkých.

Z prvního manželství s Rachel Sharp (49), které trvalo deset let, měl dvě děti – Sophii (18) a Jacka (21). I když se spolu rozvedli, nadále udržovali přátelský vztah a společně se věnovali dětem.

Právě jeho děti si rozdělí hercův majetek. Sophie dlouhodobě žije v Africe a pracuje tam jako dobrovolnice. Když se dozvěděla o otcově zdravotním stavu, ihned se vrátila domů. Hercův syn se věnuje wrestlingu, v čemž ho Luke vždycky podporoval a chodil na každý jeho zápas. Obě dvě děti jsou smrtí svého tatínka naprosto zdrceny. Sophie na svůj Instagram napsala, že vůbec neví, co má v téhle situaci dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články