Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Smrt Ladislava Štaidla zdrtila nejen Vondráčkovou. Tohle mi trhá srdce, píše Leoš Mareš

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vzpomínka
Smrt hudebního velikána Ladislava Štaidla (†75) oplakává celý umělecký svět. Ač se uznávaný skladatel potýkal už delší dobu se zdravotními problémy, tak smutná zpráva o jeho úmrtí zasáhla spoustu jeho kolegů, kteří na Ladislava vzpomínají a posílají mu dojemné vzkazy do nebe.

Uznávaný hudební producent Ladislav Štaidl zemřel v pětasedmdesáti letech po delších zdravotních komplikacích. Na velkého hudebního bosse, který měl spolu s Karlem Svobodou (†68) největší podíl na úspěchu Karla Gotta (†80), vzpomínají jeho kolegové, které informace o jeho úmrtí velmi zasáhla.

Jedna z prvních, která na úmrtí Ladislava Štaidla reagovala, byla herečka Dáda Patrasová (64), která se s ním znala dlouhá léta. "Jsem z toho v šoku, je to šílené, věřila jsem, že se uzdraví. Zdrcená myslím na jeho děti, které znám odmalička. Odešel dlouholetý kamarád, nechci tomu uvěřit, je to strašně smutné," promluvila pro Blesk.

Na Ladislava Štaidla zavzpomínal také bývalý partner herečky Patrasové Felix Slováček (77). "Denně jsme se s Dádou modlili, aby se uzdravil. Denně jsme na něj mysleli. Nemůžeme té hrozné zprávě uvěřit, Láďa byl velký kus našeho života," svěřil se pro Blesk.

Úmrtí Štaidla zasáhlo i Leoše Mareše. Ten na svých sociálních sítích sdílel dojemný snímek, kde stojí pospolu tři hudební velikáni Karel Gott, Ladislav Štaidl a Karel Svoboda. "Tohle mi trhá srdce...," sdělil Mareš.

K úmrtí hudební legendy se vyjádřil i premiér Andrej Babiš (66). "Zemřel Ladislav Štaidl. Další známá osobnost, která se stala obětí covidu. Je mi to líto. Vyjadřuji soustrast všem jeho pozůstalým a blízkým," napsal na svém Twitteru.

Slavné osobnosti truchlí

Nešťastná zpráva také velmi zasáhla zpěvačku Helenu Vondráčkovou (73). "Byl to můj mnohaletý kamarád a spolupracovník, napsal mi mnoho krásných písniček, s jednou jsem dokonce vyjela na festival do Japonska. Nezkazil žádnou legraci, byl to výborný muzikant, organizátor a manažer. Budu mít na něj tu nejhezčí vzpomínku. A je mi to líto, že ten boj se zákeřnou nemocí nevyhrál."

Pomocí sociálních sítí vyjádřila upřímnou soustrast i zpěvačka Jitka Zelenková, která s Ladislavem prožila milostný vztah, ač byl ženatý. "Některé zprávy se přijímají velmi těžce. Upřímnou soustrast především rodině a Vám, Láďo... však Vy víte," vzkázala Jitka, která sdílela s Ladislavem společnou fotku v objetí.

Související články

Další články