Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Smrt krásné Jitky Šuranské (†41): Na parte pozůstalí uvedli, jak nemoc probíhala

Jitka Šuranská podlehla zákeřné rakovině.
Zdroj: archiv
NEMOC
Úspěšná česká houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská (†41) podlehla v boji se zákeřnou rakovinou. Rodina zveřejnila parte, kde sděluje nejen datum a místo posledního rozloučení, ale také místo, kde s těžkou nemocí bojovala. Mnoho lidí zpráva o jejím skonu zasáhla...

„S obrovskou lítostí musíme oznámit, že nás opustila milovaná JITKA ŠURANSKÁ. Odešla po těžké a rychle probíhající nemoci dne 28. října 2019 na své krásné chaloupce na Moravě. S láskou v srdci, s hudbou v těle a s úsměvem uvnitř sebe...,“ je uvedeno na parte, které pozůstalí zveřejnili přímo na facebookovém profilu zesnulé houslistky.

Nadaná houslistka pocházela z Kudlovic u Uherského Hradiště. Byla členkou Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně. Absolvovala brněnskou konzervatoř. „Poslední rozloučení proběhne v sobotu 2. listopadu 2019 ve 14.00 hodin ve smuteční síni v Babicích,“ oznámila rodina na smutečním parte.

O úmrtí Jitky Šuranské informoval organizátor festivalu Hradecký slunovrat, kde zpěvačka vystupovala v pondělí ve večerních hodinách. „Byla s člověkem, kterého měla nejradši. Bojovala až do konce, ona by to jinak ostatně ani neuměla. Jitka měla tři Anděly a dnes se sama andělem stala,“ uvedl organizátor Václav Müller.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy