Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Smrt krásné Češky v Kanadě: Veroniku (†24) zastřelili, zůstaly po ní 3 děti

Smrt krásné Češky v Kanadě: Veroniku (†24) zastřelili, zůstaly po ní 3 děti
Zdroj: eXtra.cz
tragédie
Vražda krásné Češky Veroniky M. (†24) otřásla Torontem. V tomto roce už se jedná o šestou zastřelenou oběť. Veronika v Kanadě dlouhodobě žila se svou rodinou. Mladá maminka tří dětí se stala obětí dvou mužů, policisté na místě činu zajistili více než dvacet nábojnic.

K tragédii došlo v Torontu dne 10. února jen chvíli před sedmou hodinou ranní. Veronika se zrovna vracela domů z večírku, když ji v podzemních garážích domu, ve kterém žila, postřelili pravděpodobně dva muži, kteří byli spatřeni, jak z místa činu ujíždí v černém SUV.

Veronika byla nalezena v nabouraném autě a nejevila žádné známky života. Záchranářům se však podařilo obnovit srdeční činnost, mladá Češka pět dní bojovala o život v nemocnici, zraněním však nakonec podlehla.

Svědci z ulice zaslechli několik výstřelů a později spatřili dva muže ujíždějící z místa činu. Výstřely zaslechla i Veroničina matka, která ještě nemohla tušit, že rány mířily na její dceru. Chvíli předtím jí totiž Veronika, po které zůstaly tři děti, z nichž nejmladší je staré jen několik měsíců, napsala, že bude za 10 minut doma. Děti zavražděné Češky si dle vyjádření její matky vzala do péče sestra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy