Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Smrt krásné Češky v Kanadě: Veroniku (†24) zastřelili, zůstaly po ní 3 děti

Zdroj: eXtra.cz
tragédie
Vražda krásné Češky Veroniky M. (†24) otřásla Torontem. V tomto roce už se jedná o šestou zastřelenou oběť. Veronika v Kanadě dlouhodobě žila se svou rodinou. Mladá maminka tří dětí se stala obětí dvou mužů, policisté na místě činu zajistili více než dvacet nábojnic.

K tragédii došlo v Torontu dne 10. února jen chvíli před sedmou hodinou ranní. Veronika se zrovna vracela domů z večírku, když ji v podzemních garážích domu, ve kterém žila, postřelili pravděpodobně dva muži, kteří byli spatřeni, jak z místa činu ujíždí v černém SUV.

Veronika byla nalezena v nabouraném autě a nejevila žádné známky života. Záchranářům se však podařilo obnovit srdeční činnost, mladá Češka pět dní bojovala o život v nemocnici, zraněním však nakonec podlehla.

Svědci z ulice zaslechli několik výstřelů a později spatřili dva muže ujíždějící z místa činu. Výstřely zaslechla i Veroničina matka, která ještě nemohla tušit, že rány mířily na její dceru. Chvíli předtím jí totiž Veronika, po které zůstaly tři děti, z nichž nejmladší je staré jen několik měsíců, napsala, že bude za 10 minut doma. Děti zavražděné Češky si dle vyjádření její matky vzala do péče sestra.

Související články

Další články