Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Obavy o královnu Alžbětu (92): V Británii se dějí věci, které nevěstí nic dobrého!

Královna Alžběta na tom není dobře.
+ Dalších 50 fotografií
Zdravotní stav královny Alžběty II. (92) není dobrý. Tento týden to oznámil Buckinghamský palác. Hlava ostrovního království dokonce musela zrušit účast na akcích naplánovaných dlouhé měsíce dopředu. A řetězec událostí, které to v Londýně rozpoutalo, nevěstí nic dobrého!

Blíží se smrt královny Alžběty? Celá Velká Británie je už několik dní strachem bez sebe, protože zdraví nejdéle panující vladařky světa je prý chatrné. Skolila ji chřipka a nemohla se tak zúčastnit několika důležitých akcí.

Na smutnou událost se už připravují i členové britské vlády. Vůbec poprvé se museli seznámit se scénářem, který bude následovat po smrti královny. V tajném cvičení přesně sehráli, jak bude vypadat první den po královnině smrti. Obnáší především promluvu premiérky Theresy May k národu.

Informoval o tom list The Sunday Times a šokující zpráva vyvolala v Británii pozdvižení. Všechny doslova zachvátila panika. Královna se totiž v Británii těší velké oblibě a důvěře.

Zdroje britských novin ale podotkly, že nácvik nesouvisí v královninými zdravotními potížemi. Přesto přišel v době, kdy na tom Alžběta není dobře, a tak se kolem něj rojí daleko víc otázek. Už delší dobu je známo, že po smrti královny se v Británii spustí desetidenní plán, jenž byl představen už před rokem.

Mohlo by vás zajímat

Další články