Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smrt Karla Gotta zasáhla i Dagmar Havlovou: Ivaně a dcerkám poslala vzkaz

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Karel Gott
Smutná zpráva o smrti legendárního zpěváka Karla Gotta (✝80) zasáhla celou Českou republiku. Truchlí veřejnost a ke kondolencím se přidaly i slavné osobnosti. Upřímnou soustrast vyjádřila Ivaně a dcerkám i Dagmar Havlová (66), která si procházela stejnou bolestí.

Včera do nebe odešla největší legenda České republiky. Mistr Karel Gott už delší dobu bojovým s akutní leukemií a svůj poslední boj prohrál. Informovala o tom mluvčí Aneta Stolzová a později se vyjádřila i manželka Ivana Gottová, která plánuje stěhování na Floridu.

Ivana (43) i její dvě dcerky si nyní procházejí ohromnou bolestí. Ke kondolencím se připojila i Dagmar Havlová, která také vyjádřila soustrast a poslala Ivaně vzkaz. „R.I.P. Karel Gott. I když je člověk na smrt druhého připraven, přesto ho to zasáhne. Upřímnou soustrast Ivance a holčičkám,“ napsala Havlová na své sociální síti.

Ona sama dobře ví, jak musí pozůstalé trpět. Před necelými osmi lety si prošla si podobnou ztrátou, když jí na věčnost odešel manžel a bývalý prezident Václav Havel. Prezident zemřel 18. prosince 2011. Příčinou jeho smrti bylo selhání oběhové soustavy. Bylo mu 75 let.

Související články

Další články