Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Smrt Karla Gotta zasáhla i Dagmar Havlovou: Ivaně a dcerkám poslala vzkaz

Smrt Karla Gotta zasáhla i Dagmar Havlovou: Ivaně a dcerkám poslala vzkaz
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Karel Gott
Smutná zpráva o smrti legendárního zpěváka Karla Gotta (✝80) zasáhla celou Českou republiku. Truchlí veřejnost a ke kondolencím se přidaly i slavné osobnosti. Upřímnou soustrast vyjádřila Ivaně a dcerkám i Dagmar Havlová (66), která si procházela stejnou bolestí.

Včera do nebe odešla největší legenda České republiky. Mistr Karel Gott už delší dobu bojovým s akutní leukemií a svůj poslední boj prohrál Informovala o tom mluvčí Aneta Stolzová a později se vyjádřila i manželka Ivana Gottová, která plánuje stěhování na Floridu

Ivana (43) i její dvě dcerky si nyní procházejí ohromnou bolestí. Ke kondolencím se připojila i Dagmar Havlová, která také vyjádřila soustrast a poslala Ivaně vzkaz. "R.I.P. Karel Gott. I když je člověk na smrt druhého připraven, přesto ho to zasáhne. Upřímnou soustrast Ivance a holčičkám," napsala Havlová na své sociální síti.

Ona sama dobře ví, jak musí pozůstalé trpět. Před necelými osmi lety si prošla si podobnou ztrátou, když jí na věčnost odešel manžel a bývalý prezident Václav Havel Prezident zemřel 18. prosince 2011. Příčinou jeho smrti bylo selhání oběhové soustavy. Bylo mu 75 let.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy