Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Smrt Karla Gotta ji hluboce zasáhla: Tohle řekla Jiřina Bohdalová

Smrt Karla Gotta ji hluboce zasáhla: Tohle řekla Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
SMRT LEGENDY
Zpráva, která zabolela u srdce nejen nejbližší, ale i miliony fanoušků. Karel Gott zemřel (†80)! Bojoval nejprve s rakovinou, následně zákeřnou akutní leukemií. Nemoc v jeho věku byla bohužel silnější. Po zpěvákovi zůstala zdrcená vdova Ivana, dvě malé dcerky Charlotte Ella a Nelly Sofie a starší dcery Dominika a Lucie. Ale také mnoho přátel. Mezi ně patří třeba herečka Jiřina Bohdalová (88), která se se ztrátou vyrovnává těžce. Redakci eXtra.cz poskytla pár slov.

Národem milovaná herečka a pěvecká legenda byli nerozlučnými přáteli, a to několik desítek let. Když se Jiřina Bohdalová zprávu o Mistrově úmrtí dozvěděla, nemohla uvěřit, že se tak stalo. "Nemohu vůbec mluvit... Neumím... Dozvěděla jsem se to během dopoledne. Karel pro mě byl celoživotní kamarád. Vůbec nevím co říct, nezlobte se," řekl eXtra.cz Jiřina Bohdalová a z jejího hlasu bylo znát, že slzy drží na krajíčku.

Je dávno známou pikantností, že maminka Karla Gotta si za života moc přála, aby se oženil právě s Jiřinou Bohdalovou. To se ale nestalo. Herečce se Karel prý jako mladík nelíbil. Oběma zůstalo alespoň celoživotní přátelství a mnoho krásných vzpomínek.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy